'' Çok şey duyuyorum anlattıklarından, muhtemelen benim anladıklarım senin ifade ettiklerinle aynı değiller. Umrumda değil, bir kere de gerçeklik kriteri olmayan bir hayal kurayım. Okuduklarımdan ve yazdıklarımdan sıkıldım. Kamuflaj konusunda çok başarısızım, rüyalarım da oldukça sıradan, cesursun ama sakladığın masallar var bir yerlerde.

Virgülü çok sevdim.susmadan önce virgül koy hep.
Öyle çok sır ki, bedenimde duyuyorum acısını ve sana uykumu veririm ama önce nasıl yapacağımı bilmem gerekiyor. Sen de en sığ ve sade haliyle güven ver bana önce sonra rüyalarını tadabilirim.

Tanıdık kelimelerin var, onları çok seviyorum, dokunmak, onlardan biri ve zihinsel sakinlik, ben buna düşünsesiz bilinç diyorum.

Biliyor musun beyaz saçlı yaşlı kadından önce dokunanlar da olacak.

Bir de ikinci notumu açıp okudum biraz önce gayet cesurca öpmek yazmıştım, yine de utanmamı istemiş kelimeler. Orada çıkan suratı sevmiyorum ama her koşulda, ''

                                                   - 2010 -   Gökçe


Sakin çocuklardık, isimlerimiz ailemizin bize sunduklarından farklıydı. Çok uzaktık ama aynı ölçüde iç içeydik. Sevgiyi görüp bilmiştik, aşkın adını duymuştuk sadece. Bir şeylere sonsuzca bağlıydık. Anlamak daha çok bilmek istiyorduk. Duymak istediğimiz masallar, içine girmek istediğimiz rüyalar vardı. Bitmesini istemediğimiz cümleler. Yazılanları seviyorum, çünkü onlar orada öylece asılı kalır.